58 / 100

TŁA FOTOGRAFICZNE

Chcesz, żeby Twoje fotografie miały niepowtarzalny charakter i nastrój? Chcesz oszczędzić czas przy obróbce zdjęć i nie dodawać za każdym razem efektów struktury? Masz dość niszczących się teł kartonowych, rodzajów teł które wykorzystują już wszyscy? 

Namaluję dla Ciebie niepowtarzalne tło fotograficzne, które będzie Ci służyć przez lata.

ZASTOSOWANIE TEŁ

 

Fotografie zrobione na ręcznie malowanych tłach zawsze są wyjątkowe. Malowane przeze mnie tła są świetne do sesji artystycznych, stylizacyjnych, portretowych, kulinarnych i innego rodzaju sesji komercyjnych. Mogę wykonać uniwersalne szare, ale również strukturalne płaszczyzny przypominające np. efekt złota. Każde tło namaluję w formacie 200 x 300 cm lub 140 x 300 cm,  na naturalnym, wytrzymałym płótnie, które z czasem nabiera coraz więcej charakteru. Jest lekkie i nadaje się do transportu. 

JAK ZAMAWIAĆ TŁA FOTOGRAFICZNE? 

 

Skontaktuj się ze mną telefonicznie lub przez formularz w zakładce Kontakt. Opowiedz mi o fotografii jaką się zajmujesz i jakiego typu tła potrzebujesz (np. do portretów , do całej postaci, produktów, podkład do flatlay itp.) Powiedz jaki kolor najbardziej Ci odpowiada. Czy ma być gładkie, czy preferujesz tła z mocniejszą fakturą. Możesz również przesłać swoje inspiracje kolorów i faktur. Kiedy ustalimy już wszystkie szczegóły, przygotuję dla Ciebie podsumowanie i koszt. Potem zabiorę się już do pracy. Proces tworzenia trwa zazwyczaj kilkanaście dni. Jak będzie gotowe, dam znać. 🙂 

Chętnie opowiem w jakich warunkach najlepiej sprawdzają się moje tła. Podzielę się z Tobą swoimi doświadczeniami z fotografowania na malowanych tłach, ponieważ w swoim studiu używam tylko tych własnoręcznie wykonanych. Więcej fotografii możesz zobaczyć w moich galeriach. 

 

Zapraszam serdecznie.

© Justyna Piech-Dubis Fotografia