Kochana!

Pewnie jesteś jedną z kobiet, która w pogoni za realizacją rzeczy w listy “To do” zapomina, o własnych potrzebach. Pracujesz zawodowo, ogarniasz dzieci i dom. Kiedy pojawia się chwila dla siebie, jest już na tyle późno i jesteś tak zmęczona, że po prostu kładziesz się spać. Czas biegnie Ci tak szybko, że masz wrażenie, że poniedziałek rano jest co drugi dzień. Doskonale zdajesz sobie sprawę, że pewne chwile już nie wrócą. Widzisz jak rosną dzieci, czasem dostrzeżesz kolejną zmarszczkę w okolicach oka. W Twoim życiu zmienia się wszystko i nic jednocześnie.

Zdajesz sobie sprawę, że przecież trzeba po prostu żyć, cieszyć się teraźniejszością, spędzić więcej czasu z rodziną, zatrzymać to, co jest najwspanialsze w tej chwili. Dobrze, gdyby uśmiechy Twoich maluchów i dołeczki w policzkach zostały w pamięci na zawsze.

Wiesz jaką moc niosą zdjęcia rodzinne. Gdyby nie one, trudno byłoby stworzyć fotograficzny pamiętnik, który każdego dnia przypomina Ci, jak maleńkie były niedawno Twoje dzieci. Zdjęcia z sesji rodzinnych przypominają Ci chwile, które trwały tak krótko. Przywołują z pamięci historie, które tylko dzięki nim wracają wraz ze wszystkimi szczegółami, emocjami, zapachami. Doceniasz fotografie, które nie wymagają żadnego komentarza, a na ich widok łzy stają Ci w oczach ze wzruszenia.

Tak wiele jest pięknych, przełomowych momentów w Twoim życiu, ważnych do utrwalenia: ciąża, pierwszy roczek dziecka, Twoje urodziny, nadchodzące święta. Są też takie chwile, kiedy chciałabyś przynajmniej na czas robienia zdjęć zapomnieć o troskach codzienności. Poczuć się jak wspaniale, poświęcić całą uwagę tylko sobie. Zostawić wszystkie inne role życiowe i poczuć się po prostu kobietą. Zobaczyć że na zdjęciach zostało tylko to, co najpiękniejsze.

Moje studio jest dla Ciebie otwarte. Chcę żebyś poczuła się podczas sesji jak królowa, najważniejsza osoba dla samej siebie. Należy Ci się to, za ogrom ról jaki niesiesz w rzeczywistości, w której upływający czas mniej z Tobą współpracuje niż możesz przypuszczać.

Czekam z kawą w moim studiu

Do zobaczenia
Justyna