78 / 100
sesja-biznesowa

Sesja biznesowa – Oferta dla firm

Zdjęcia biznesowe to inwestycja która spowoduje, że Twój wizerunek pracuje dla Ciebie nawet wtedy, kiedy odpoczywasz. To sposób na dotarcie do nowych klientów o których dbasz od pierwszej chwili, pokazując mu ludzkie oblicze swojej działalności.

Dla sesji biznesowej opracowuję zawsze indywidualny kosztorys ze względu na szereg zmiennych, jakimi są: ilość fotografowanych osób, czas realizacji, charakter sesji, stopień skomplikowania, ilość przygotowań. Kosztorys jest ustalany w odniesieniu do sesji indywidualnych.

Realizuję sesje klasyczne na białym lub szarym tle oraz tle typu green screen lub we wspólnie ustalonej stylizacji, która najlepiej oddaje charakter działalności.

Sesję wykonuję w studiu fotograficznym na terenie Warszawy lub
w miejscu wskazanym przez Ciebie.

Sesja biznesowa – Oferta indywidualna

 

Sesja biznesowa to spotkanie, na którym staram się dostrzec w Tobie przede wszystkim osobę godną zaufania i profesjonalistkę w swoim fachu. Takie zdjęcia biznesowe możesz wykorzystać szukając nowej pracy, zapisując się do zawodowych grup biznesowych, tworząc własną stronę internetową.

Na zdjęciach pokazuję, że jesteś przede wszystkim człowiekiem, kobietą znającą swoje mocne strony. Staram się, żeby zdjęcia były podkreśleniem Twoich indywidualnych cech i dzięki swojej formie mogły wyróżnić Cię na rynku pracy.

Jak się przygotować do takiej sesji, możesz przeczytać tutaj.

© Justyna Piech-Dubis