O SESJI FOTOGRAFICZNEJ

 Sesja fotograficzna to coś więcej niż samo wykonanie zdjęć. Poniżej opisuję jak wyglądają poszczególne etapy jej tworzenia.

 

PRZYGOTOWANIE DO SESJI

 Rzeczy ważne, a pozornie nieistotne budują obraz będący początkiem fotograficznych działań. Zależy mi bardzo, aby były to działania wspólne. Chcę, aby sesja fotograficzna była jak najlepiej dopasowana do Ciebie. Najlepszym sposobem na poznanie Twoich oczekiwań dotyczących sesji jest po prostu spotkanie. Na nim chciałabym Cię też poznać, porozmawiać o tym co robisz na co dzień, jakie masz pasje. Jeśli nie możemy się spotkać przed sesją, poproszę Cię o rozmowę telefoniczną i najprostsze fotografie osób biorących udział w sesji.

 

TWORZENIE KONCEPCJI

 Zastanawiamy się razem jaki klimat chcemy uzyskać. Trzymając się zasady “mniej znaczy więcej” rozmawiamy o charakterze zdjęć, kolorach i stylizacjach. Pokazuję przygotowane specjalnie dla Ciebie inspiracje i chętnie oglądam również Twoje propozycje. Wykorzystując moje umiejętności kreatywne i szanując Twój gust, przygotowujemy się do realizacji zdjęć.

 

W DNIU SESJI

 Spotykamy się o umówionej porze w moim studiu w Piasecznie k/Warszawy i w miłej atmosferze, jeśli lubisz pijąc kawę, skupiamy się na uwiecznieniu najpiękniejszych emocji. Potraktuj to jako chwilę wyjątkową dla Ciebie lub jeśli w sesji biorą udział również Twoi bliscy, ciesz się byciem razem z nimi.

 

EFEKT SESJI FOTOGRAFICZNEJ

 Klasyczna fotografia zaczyna żyć na papierze. Efektem sesji zawsze są najwyższej jakości odbitki, które zostaną ozdobą Twojego codziennego otoczenia lub w wyjątkowych chwilach będą oglądane w albumie.

 

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania osobiście lub telefonicznie.

© Justyna Piech-Dubis