Jeśli jesteś ciekawa jak wygląda miejsce, w którym powstają wszystkie moje zdjęcia studyjne, to spieszę w opisem. Wiem, że gdybym sama zdecydowała się na sesję fotograficzną, to chciałabym wiedzieć gdzie się udaję i co mnie czeka.

Moje studio to kameralna przestrzeń w Piasecznie pod Warszawą w której chcę, żebyś poczuła się komfortowo. Spotkam się tu z Tobą przy okazji sesji portretowych, ciążowych ale zapraszam Cię również razem z całą rodziną.

Oprócz typowych elementów, które pozwalają na zrobienie fotografii jak oświetlenie studyjne, statywy, rekwizyty, to miejsce zawsze wypełnia się zapachem kawy, muzyki i spokoju. Jest przestrzenią, w której możesz czuć się swobodnie i bezpiecznie.

Fotografie zapewne będę robić na ręcznie malowanych tłach fotograficznych , które nadają moim fotografiom unikatowy charakter. Tła namalowałam sama, ponieważ malarstwo to zaraz po fotografii moja ulubiona dziedzina artystyczna.

W studiu również na co dzień obrabiam fotografie i odpisuję na Twoje wiadomości. Zazwyczaj towarzyszy mi moja suczka Alusia, która jest wierną asystentką i amatorką przytulania.

Zapraszam Cię do miejsca, w którym powstało już mnóstwo fotografii, które możesz zobaczyć w galeriach na stronie. Na przykład galerię z fotografią portretową, lub galerię z fotografią rodzinną. Mam nadzieję, że ich klimat będzie Ci bliski. 🙂