19 / 100
warsztatyportretowe justynapiechdubis

Warsztaty z fotografii portretowej

Jednodniowy kurs fotografii dla osób chcących dowiedzieć się jak powstają moje fotografie portretowe w studiu przy świetle błyskowym.

Na warsztatach poznasz autorskie techniki fotografowania i sposoby pracy z modelką. Dowiesz się jak edytować zdjęcia w pakiecie Ps.  

Moje wskazówki pozwolą rozwijać Twoje umiejętności i budować własny styl fotograficzny.

Plan warsztatów portretowych:

10.00 – zaczynamy

Opowiem Ci od czego w ogóle zacząć, jeśli chcesz zrobić sesję zdjęciowią. Pokażę jak przygotować studio do pracy tak, aby Twoja klientka dobrze się czuła oraz opowiem o świetle i modyfikatorach, które potem zobaczysz w praktyce.

11.15 – 11.30 – krótka przerwa i spotkanie z  modelką, która mniej więcej w tym czasie do nas dotrze 

11.15  – część praktyczna.  Skupimy się tu głównie na oświetleniu. Pokażę Ci jak działają w praktyce modyfikatory światła błyskowego. Jaka jest różnica w ich świeceniu, jak je ustawić, żeby modelka wyglądała jak najbardziej korzystnie. Zaprezentuję również jak wykorzystać światło ciągłe i kolorowe jako element światła wypełniającego. Opowiem jak stylizować i ustawić postać, by korzystnie wyglądała na zdjęciu. Będzie też o trickach, które stosuję w pozowaniu

 14.00 – 14.30 – przerwa obiadowa

 14.30 – 16.30 – wybierzemy kilka najlepszych ujęć i na ich przykładzie pokażę jak można wydobyć ich atuty i nadać swój charakter 

 17.00 – chwila na pytania przemyślenia i wnioski 

© Justyna Piech-Dubis